WSF > Wspólne zwiedzanie

Śladami wrocławskich fortów - Wycieczka

<< < (2/11) > >>

harry:
Ja też się chętnie dołączę, w końcu będzie okazja się z Wami zapoznać :) Macie już jakiś termin na myśli ?

Wolf:
Dobra, mysle ze zrobimy tak, wstepny termin proponuje weekend 31 Marca/1 Kwietnia - ja akurat wtedy mam mozliwosc przeprowadzic taka wycieczke.

Teraz ustalmy pare rzeczy, bo bede potrzebowal pomocy, komu by sie chcialo w tygodniu przejsc i zobaczyc jaka bedzie najwygodniejsza trasa ? To po pierwsze, moge nawet sam sie przejsc jesli nie ma chetnego.

Na pewno bedzie mi potrzebny ktos chetny do innej operacji - musimy pogadac z wlascicielem szrotu, czy pozwoliby na wstep na teren zorganizowanej grupy w tym terminie. Druga bardzo wazna sprawa - trzeba pogadac z wlascicielem posesji przy Podbialowej, jak to bedzie z przejsciem takiej grupy jednorazowo przez jego teren - Inaczej sie do fortu 9 nie dojdzie, a warto go zobaczyc, wydaje mi sie. Teraz tak, jesli jest ktos chetny, to prosze o kontakt kto by mogl w piatek albo sobote przejsc sie ze mna i ustalic trase, a przy okazji czas jaki zajmie taka wycieczka.
Czy Ramius wykonalbys taki internetowy material promocyjny zachecajacy do wziecia udzialu w wyprawie ?

P.S. Wazne sa warunki pogodowe !

Ernst:
Osobiście sądzę, że najlepszym terminem byłaby niedziela 1 kwietnia (Prima Aprilis ;)). W ten dzień jestem wolny (zapewne nie tylko ja) i całą swoją uwagę mogę poświęcić wycieczce.

Ramius:
Oczywiście mogę zająć się tym banerkiem. Jestem teraz na wiosce, ale jak wrócę to postaram się coś zmodzić.

Wolf:
Czyli ostateczny termin wycieczki oglaszamy na 1 Kwietnia 2012, teraz mysle ze najlepszym miejscem zbiorki bedzie Stacja Wroclaw Swojczyce - przed glownym budynkiem stacyjnym, godzina mysle 10.00 wszystkim pasuje ? Do tego czasu warto by bylo sprawdzic jak bedzie z wejsciem na teren fortu 7 i przejsciem do fortu 9. Kto pomoze ?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej