WSF > Wspólne zwiedzanie

Śladami wrocławskich fortów - Wycieczka

(1/56) > >>

Wolf:
Jest pomysl, zeby zrobic impreze tematyczna we Wroclawiu - mozna powiedziec, taki rajd po Twierdzy Wroclaw, moze nawet naglosnic zeby duzo ludzi sie zeszlo...

W ktorys weekend (sobote lub niedziele) zrobic piesza wycieczke od powiedzmy fortu 4 Lisia Gora - konczac na forcie 9 przy Pełczyńskiej.
Teraz tak - wiadomo ze do fortu 5 sie raczej nie wejdzie, a juz na pewno nie w ramach takiej full mobilizacyjnej wycieczki. Dojscie do 6, na przedpole 7 potem stamtad jest bezkolizyjne, pojawia sie problem logistyczny wejscia na teren 7, w zwiazku z tym ze tam jednak jest wlasciciel. Potem na zapole 8 jest bez przeszkod i bezkolizyjnie, z tym ze 8 nie bedzie sie dalo w pelni pokazac. Dalej jest 8a i to tez mozna spokojnie pokazac - z 9 jest problem - niby jest co pokazywac, ale de facto nie da sie tam wejsc wieksza grupa - chyba ze by pogadac z wlascicielem placu budowy ktory ma furtke na teren fortu, zeby przepuscil taka grupe w dwie strony. Gdyby sil nie brakowalo to mozna by jeszcze lepiej zakonczyc wycieczke ogniskiem przy Szwedzkim Szancu - tylko wtedy to juz prawie 10 km.

Co sadzicie ? Promocja Stowarzyszenia i wydarzenie byloby pierwsza klasa, tak sobie mysle !

Ernst:
Oczywiście - sądzę, że to dobry pomysł. Kto byłby zdolny opowiadać o obiektach i historii?

Jurgen:
Jak weźmiecie zelty i spiworki to jest jedynie słuszny Wolf do odpowiednio wyczerpującego opowiadania ;)

Sfinks:
Fajny pomysł  ;) jeżeli odbyłoby się to którejś niedzieli, to chętnie dołączę  :) mogę wziąć grilla i węgiel  ;D wiosna za pasem, to i temperatury na wszelkie plenery niedługo będą sprzyjające... Pozdrawiam  ;)

Marek:
miło by było aby w miarę możliwości wszyscy użytkownicy forum się spotkali na tej wycieczce. Potraktujmy to jako SPOT

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej