Autor Wątek: Teatr  (Przeczytany 8415 razy)

Offline Gogo

• Członek Stowarzyszenia
  • 300 i więcej postów
Odp: Teatr
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 31, 2013, 21:22:11 »
   Zapytaj się Mela bo on załatwia sprawę z dyrekcją teatru i Wolfa bo nie wydał jeszcze dyspozycji kiedy planowane jest wejście.

mela

• Gość
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 03, 2013, 13:00:04 »
Wrzesień jest realniejszy w sensie załatwienia

Offline luki

• Członek Stowarzyszenia
  • 300 i więcej postów
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 04, 2013, 15:24:03 »
Spoko. Dzieki za odpowiedz. Jak sie uda to git.

Offline SOVA

• 200 - 300 postów
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 03, 2013, 09:10:03 »
Czy coś w tym temacie ruszy niebawem ???

mela

• Gość
« Odpowiedź #19 dnia: Wrzesień 07, 2013, 15:43:50 »
W następnym tygodniu zarzucę tematem w odpowiednim kierunku.

Offline Gogo

• Członek Stowarzyszenia
  • 300 i więcej postów
« Odpowiedź #20 dnia: Październik 12, 2013, 21:14:54 »
 Jak tam sprawa ze zwiedzaniem, czy najlepiej będzie jak przesuniemy to na okres zimowy. Będzie zastój na forcie i wtedy będzie chyba można się wybrać. Jak mnie pamięć nie myli właśnie w zimie
(zwiedzanie schronu pod pl. Solnym) może tam być tj. pod ziemia najcieplej.

Offline Gogo

• Członek Stowarzyszenia
  • 300 i więcej postów
« Odpowiedź #21 dnia: Listopad 29, 2013, 10:22:26 »
   Jako że powoli zbliża się okres zimowy i możliwość zwiedzenia wspomnianego obiektu ze względu na podobno panujące pod ziemią warunki. Proponuję zacząć wiercić dziurę w brzuch Meli aby ruszył sprawę zezwolenia na wstęp do owego schronu.
  Jednocześnie zaznaczam że będzie to tylko wycieczka dla członków stowarzyszenia i ewentualnie osób które my zaprosimy do zwiedzania. Poza tym należało by pamiętać o ewentualnych pęknięciach na stropie ( z relacji ochroniarza ) i wziąć ze sobą jakieś środki bezpieczeństwa.

Offline Darius1990

• Członek Stowarzyszenia
  • 100 - 150 postów
« Odpowiedź #22 dnia: Grudzień 17, 2013, 07:35:58 »
Jestem chętny do ziwedzania ;)

mela

• Gość
« Odpowiedź #23 dnia: Grudzień 17, 2013, 19:12:14 »
Na razie najważniejsze są prace na schronie - tyle z mojej strony. Wolę tam poświęcać czas - teatr można zrobić wiosną.

Offline Gogo

• Członek Stowarzyszenia
  • 300 i więcej postów
« Odpowiedź #24 dnia: Grudzień 22, 2013, 19:30:19 »
  Z tego co się orientuję to zwiedzanie schronu pod teatrem może się na przykład odbywać w niedziele po obiedzie. A wtedy pracy na forcie to wcale nie przeszkadza.
  Ale to jest tylko moja sugestia, resztę zostawiam do przemyślenia i wydania ostatecznego werdyktu co i jak.

Offline Marek

• Administrator
  • 300 i więcej postów
    • PHOTOPOLSKA
« Odpowiedź #25 dnia: Grudzień 23, 2013, 22:08:39 »
zgadzam się z Gogo - nie możemy się ograniczać tylko w naszej głównej sprawie

mela

• Gość
« Odpowiedź #26 dnia: Grudzień 24, 2013, 10:54:57 »
To napiszcie do dyra teatru i juz - ja mam za dużo na głowie w kwestii schronu ostatnio - zabiera to wiele czasu, siły i kasy. To miejsce nie ucieknie a intensyfikacja prac wewnątrz 6tki jest wskazana

Offline Gogo

• Członek Stowarzyszenia
  • 300 i więcej postów
« Odpowiedź #27 dnia: Styczeń 06, 2014, 20:53:43 »
  Nie wiem jak to ostatecznie z tym zwiedzaniem wyjdzie lecz chciałem podać do wiadomości jedną rzecz której dowiedziałem się ostatnio od kierownika administracyjnego teatru. Otóż teatr prawdopodobnie nie jest już właścicielem placyku i schronu za razem. Kierownik przyznał się do tego że właścicielem jest gmina Wrocław.
  Trochę mi to wygląda na gadkę typu "odczep się i nie zawracaj głowy". Także chętni na zwiedzenie tego cudusia. Pozostaje w takim przypadku czekać na to aż schron zostanie tak samo zawalony gruzem jak podziemia pod teatrem (czyli dokładnie pod sceną kameralna), do czego kierownik administracyjny się przyznał.
  Albo pozostaje zanudzać Wolfa aby taki papier do gminy napisał. A jak nie to wiercić dziurę w brzuchu Meli, aż się facet zeźli i dla świętego spokoju załatwi przez swoje znajomości wstęp do środka.

Ja swoje zrobiłem, zapodałem temat a co dalej z tym będzie już mi dokładnie nie wiadomo.

mela

• Gość
« Odpowiedź #28 dnia: Maj 03, 2014, 14:39:47 »
Wracając do tego tematu - pogadam z ojcem i zobaczymy co doradzi. W poniedziałek , góra wtorek dam tutaj znać.

mela

• Gość
« Odpowiedź #29 dnia: Maj 06, 2014, 10:23:35 »
Jest tak : jakby to miały być 2-3 osoby to weszłoby się od razu. Na większa grupę trzeba napisać pismo do dyrekcji Teatru Polskiego i co najważniejsze: nie może paść tam moje nazwisko. Ale jest to sprawa do zrobienia a i Teatr nie powinien robić problemów.