Autor Wątek: Tanie brytyjskie repliki zegarków pilotażowych IWC Automatyczne 41 czarnych asów  (Przeczytany 3806 razy)

Offline wzzz

  • 0-25 postów
  • *
  • Wiadomości: 5
Nie jest tajemnicą, że jestem wielkim fanem IWC, zarówno vintage, jak i nowoczesnych.replica uhren kaufen  Seria IWC „Mark” doskonałych replik zegarków pilotażowych w Wielkiej Brytanii jest jedną z najlepszych w branży, a ja jestem szczęśliwym posiadaczem IWC Mark XV, który był moim pretendentem do mojego zegarka „idź gdziekolwiek, rób wszystko”. Panerai replica Dziś z radością piszę o najnowszym wprowadzeniu IWC z serii pilotażowej, zegarku IWC Pilot’s Watch Automatic 41 Black Aces (ref. IW326905). Model ten posiada w pełni świecącą tarczę i jest to pierwszy zegarek pilotażowy IWC z tą funkcją. Przyjrzyjmy się temu. Czołowe szwajcarskie fałszywe zegarki IWC twierdzą, replica uhren że przy tworzeniu tego zegarka czerpały inspirację ze współpracy z eskadrami marynarki wojennej Stanów Zjednoczonych. Na początek muszę przyznać, że język projektowania jest całkiem urzekający. Na tarczy dzieje się magia – czarne wskazówki znajdują się na białym, w pełni świecącym tle wykonanym z solidnego dysku Super-LumiNova, iwc replica który przy słabym oświetleniu świeci jasno na zielono. Zegarek jest standardowo wyposażony w czarny pasek tekstylny z klamrą z piaskowanej stali nierdzewnej.