Autor Wątek: Promocja naszego Stowarzyszenia.  (Przeczytany 16910 razy)

Offline Brad

• 50-100 postów
Odp: Promocja naszego Stowarzyszenia.
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 24, 2012, 22:42:48 »
Mistrzu widze że mnie wyprzedziłeś. Mam podobne zdanie właśnie miałem je napisać na forum.

Co do Rady Osiedla Polanowiece to możecie liczyć na moją pomoc.
Moge tam pójść razem z Prezesem jako reprezentacja WSF.

« Ostatnia zmiana: Maj 24, 2012, 22:48:26 wysłana przez Brad »
2013 rokiem Powstania Styczniowego!

Offline Wolf

• Administrator
  • 300 i więcej postów
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 25, 2012, 12:34:26 »
Panowie, bez obrazy, zdanie zdaniem, ale kasa juz jest wylozona - nie bylo czasu robic zbiorki, a tak jak Ramius mowi, na ulotce byly slownie dokladnie TRZY kolorowe elementy - logo GRH FB, logo Fundacji MyWroclawianie i czerwony pasek z prawje/lewej strony. Wiec tragedia sie nie stala - moim zdaniem. Co do jakosci - a co wam nie odpowiada, tak serio ? ze kolorow nie bedzie ? zla jakosc to by byla gdybysmy ta ulotke odbili na kserze, albo zaprojektowali w paincie. Zreszta, przywioza to zobacczymy jak to wyglada.
Połączonych sił działania, zdolne przemóc wszelki trud.

Dawid

• Gość
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 25, 2012, 18:17:53 »
E tam lepiej się zastanówmy co robić ze sprawą pkt 2 ???

Offline Marek

• Administrator
  • 300 i więcej postów
    • PHOTOPOLSKA
« Odpowiedź #18 dnia: Maj 28, 2012, 17:32:31 »
sprawa już rozwiązana 8)

Offline Ramius

• Global Moderator
  • 50-100 postów
    • sfotografowane.pl
« Odpowiedź #19 dnia: Maj 31, 2012, 15:32:40 »
Podpisuję się pod wypowiedzią Wolfa. Ulotka i tak była w większości monochromatyczna,jedynymi kolorowymi elementami były loga choć szału też z nimi nie było. Nie wiem po co taki lament o kolorowe ulotki. Co do jakości papieru, to nie jest to papier toaletowy tylko fajny papier bodaj kredowy/ulotkowy. Widziałem wczoraj te ulotki i wcale nie są złe. Po za tym jaki jest budżet naszego stowarzyszenia? 0 zł to kto zorganizował ulotki? Chyba wszyscy wiemy. Dziękuję i do usłyszenia.

Offline Ramius

• Global Moderator
  • 50-100 postów
    • sfotografowane.pl
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwiec 04, 2012, 23:03:54 »
Pomyślałem sobie że dobrym pomysłem na promocję było by przekazanie naszych ulotek sklepom np. militarystycznym jak V2militaria,  militaria.pl czy zielonysklep.pl. ale również innym sklepom czy placówkom mniej lub więcej związanym z tematyką wojskowości i fortyfikacji. Zawsze to jakaś mała akcja propagandowa jest.

Offline Wolf

• Administrator
  • 300 i więcej postów
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwiec 05, 2012, 11:01:35 »
bardzo dobry pomysl, a myslisz ze oni by to rozdawali ? Czy trzeba by im cos zaplacic ?

Offline SOVA

• 200 - 300 postów
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwiec 06, 2012, 08:01:01 »
Ulotki w tego typu sklepach sa kladzione na ladzie i kto chce ten bierze.Ale uwazam ze pomysl jest warty uwagi.Tym bardziej ze w tych sklepach kazdy z Nas ma jakiegos znajomego.Wiec warto to wykorzystac.

Offline Wolf

• Administrator
  • 300 i więcej postów
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwiec 06, 2012, 12:58:45 »
Dzisiaj dostaniemy oficjalne postanowienie zarzadu zieleni miejskiej co do naszej imprezy 15 bm. Co z Festung Breslau i MilitarniWroclaw ?

Dawid

• Gość
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwiec 07, 2012, 14:20:04 »
Militarnych nie będzie - mają wyjazd w następnym tygodniu, do FB wczoraj zadzwoniłem do Michała ale niestety nikt nie podniósł słuchawki.

Offline Wolf

• Administrator
  • 300 i więcej postów
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwiec 08, 2012, 12:26:34 »
Jest juz oficjalne pismo zezwalajace nam na przeprowadzenie 15 czerwca naszej imprezy. Teren jest nasz od godziny 16.00 do 20.00. Moznmyslec nad naglosnieniem. Wszystkie potrzebne dane sa w temacie.

Dawid

• Gość
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwiec 10, 2012, 14:43:08 »
Zakładam nowy temat organizacyjny na forum odnośnie imprezy 15 czerwca.

Offline Gogo

• Członek Stowarzyszenia
  • 300 i więcej postów
« Odpowiedź #27 dnia: Maj 30, 2013, 14:30:39 »
   A co w tym roku z czerwcową imprezą? Są jakieś plany, jeżeli tak to trzeba by to było zrobić na wczoraj.

Offline Wolf

• Administrator
  • 300 i więcej postów
« Odpowiedź #28 dnia: Maj 30, 2013, 14:49:16 »
Dni Twierdzy 14,15 czerwca - wykład i wycieczka po umocnieniach. W opracowaniu.

Offline Gogo

• Członek Stowarzyszenia
  • 300 i więcej postów
« Odpowiedź #29 dnia: Grudzień 05, 2013, 19:01:52 »
  W sprawie o której zaczęliśmy pisać w temacie o pracach na listopad. A dokładnie chodzi o sponsora do pozyskania funduszy na fort. Wolf twierdzi że dobrą opcja byłby strategiczny sponsor. W porządku lecz co nasze towarzystwo mogło by takiemu sponsorowi zaprezentować jeżeli chodzi o fort.
   Trochę przyznam że do mnie jakoś ta sprawa niezbyt przemawia, wiadomo że sponsor coś chciałby z tego swojego sponsorowania mieć. Czyli najpewniej chciałby otrzymać jakiś udział w użytkowaniu fortu. Zwłaszcza że na przykład obwodnica Wrocławia daleko od fortu nie biegnie. Lub coś innego, zwłaszcza że plan przewidywał utworzenie na forcie czegoś w formie centrum dydaktycznego. Jakby na ten plan zapatrywał się ewentualny sponsor? Jakoś nie widzę w naszej polskiej rzeczywistości sponsora który właduje w fort pieniądze za nic, chyba że będzie miał w tym jakiś interes w formie na przykład odpisu od podatku.
   Jestem zwykłym robolem który widzi nasza polską rzeczywistość w formie coś-za coś jeżeli chodzi o sponsorowanie kogoś. I nie za bardzo chce mi się w to wierzyć. Nie w to że nasze stowarzyszenia stowarzyszenie dostanie sponsora, tylko w to że będzie on na partnerskich warunkach z nami współpracował, szczególnie mając na widoku taką rzecz jak nasz fort. 
   Poza tym nie uzyskamy żadnego sponsora ( jeżeli już mielibyśmy się przyczepić tej opcji) bez odpowiedniej promocji stowarzyszenia. I do tej sprawy właśnie zdążam, gdzie ta promocja w końcu jest. Czy postanowiliśmy czekać z promocja do marca i wystawy w Hali Ludowej? Jak widziałem w trakcie ostatniej takiej imprezy to publika która była wtedy w hali, przyszła bardziej podziwiać motory a konkretnie siedzące na tych motorach hostessy z nogami aż do samej szyi.   
   Jakoś moja propozycja o promocji stowarzyszenia jak na razie na niewielkim forum przez bibliotekę utknęła w martwym punkcie. Zwłaszcza że jak już wspomniałem możemy dostać dużo za nic. Dostęp do sali która może być nie tylko salą redakcyjną lecz i inną na na przykład zebrania stowarzyszeniowe. W zamian za kilka wystaw fotograficznych dotyczących działalności stowarzyszenia i popularyzacji tematu fortyfikacyjnego to chyba nie jest dużo. Zwłaszcza że biblioteka sąsiaduje ze szkoła budowlana na ul. Grabiszyńskiej