Autor Wątek: Budżet Obywatelski 2013  (Przeczytany 3703 razy)

Offline Wolf

• Administrator
  • 300 i więcej postów
Budżet Obywatelski 2013
« dnia: Czerwiec 04, 2013, 08:15:32 »
Od dzisiaj, od godziny 8 rano, aż do 17 czerwca można głosować na projekty zgłoszone do budżetu obywatelskiego. Wszystkich członków i sympatyków WSF, proszę o głosowanie na projekt 24, dotyczący usunięcia śmieci z fortu na Polanowicach.

https://wrosystem.home.pl/budget/display_form.do
Połączonych sił działania, zdolne przemóc wszelki trud.

Offline Wolf

• Administrator
  • 300 i więcej postów

Offline Iwan

• Global Moderator
  • 50-100 postów
Odp: Budżet Obywatelski 2013
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 25, 2013, 12:52:39 »
No to lipa, trzeba teraz coś myśleć innego, żeby się tej hałdy pozbyć :) A mozę pójdziemy za trendem, obsypiemy ziemią i zrobimy tor saneczkowy :P

mela

• Gość
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 25, 2013, 13:11:05 »
No bo co tam jakis kurwa fort...........   Lepiej Włożyć forsę np. w futbol amerykański czy porządkowanie terenu przy kościele................     To miasto powala

Offline Wolf

• Administrator
  • 300 i więcej postów
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 25, 2013, 17:17:34 »
Trochę lipa, ale robiliśmy co się dało - zresztą, jak to jest że statystyka na fejsie pokazała że weszło ponad 2000 osób, a zagłosowało tylko 1200 ? Na pewno rozreklamowane było dobrze.

Offline Gogo

• Członek Stowarzyszenia
  • 300 i więcej postów
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 26, 2013, 00:17:34 »
    Nasi ludzie na pewno głosowali wszyscy na tą konkretną propozycje. Akcje agitacyjne jak widać nic albo może niewiele dały. Pora wyciągnąć jeden zasadniczy wniosek. Jest nas za mało i nie mamy jeszcze tej siły przebicia.
    Uczestnictwo narodu w głosowaniu było raczej mizerne jak widziałem któregoś dnia będąc z rodziną w Rynku. Klientki ze stoiska z budżetem po prostu siedziały i się nudziły. Poza tym jak było widać a właściwie w ogóle nie było widać żadnych plakatów albo nic innego co by zachęciło mieszkańców do głosowania.
    Inna rzecz jak wszyscy wiedza doskonale, bo zostali tak już dawno temu nauczeni. Jak byśmy nie chcieli to i władza zrobi po swojemu i po co się mieszać w te sprawy.
   Podejrzewam że większość ludzi nawet w ogóle zapomniała zagłosować co z resztą wiem po moich znajomych (jest to nawet moją osobistą klęską), kiedy pytałem się czy głosowali mimo zapewnień. Walili się w czoła i mówili że zapomnieli zagłosować. A niestety rodzina mi się zbuntowała i zagłosowali na inicjatywy społeczności osiedlowych.
    Bitwę o kasę miejską przegraliśmy i musimy sobie dalej radzić sami.

Offline Marek

• Administrator
  • 300 i więcej postów
    • PHOTOPOLSKA
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 28, 2013, 16:15:47 »
Niestety, nie należy się poddawać. Teraz trzeba się skupić na kolejnych projektach i możliwościach.

Ponieważ Budżet Obywatelski 2013r. to już historia, zamykam ten temat