Autor Wątek: Targi W Hali Ludowej 9-10-11 Marzec  (Przeczytany 8744 razy)

Offline Wolf

• Administrator
  • 300 i więcej postów
Targi W Hali Ludowej 9-10-11 Marzec
« dnia: Luty 20, 2012, 11:46:02 »
Sluchajcie, grupa Militarniwroclaw zaproponowala nam udzial w wymienionych targach, z tym ze trzeba zrobic nastepujace rzeczy - ustalilismy w zarzadzie, ze warto by zrobic dwa roll-upy o tematyce naszego stowarzyszenia, a przede wszystkim o idei rewaloryzacji zespolu fortu 6 Polanowice. Roll upy maja byc o wymiarach 190x60 (dokladne wymiary moge podac jesli jest zainteresowanie). Poza tym, jesli ktos czuje sie na silach, warto zaprojektowac ulotki - moga byc w czarno-bieli.

Sprawy organizacyjne;
a) koszt przedsiewziecia - jeden taki roll-up kosztuje w granicach 120-150 zl, z tym ze tanszych raczej sie nie kupi. Czas na opracowanie tego mamy do 4 marca - podobnie ulotki. W zwiazku z tym narazie kasy nie ma, mysle ze warto wykonac dwa roll up - dlaczego ? poniewaz obecnosc na takich targach pozwoli nam szeroko rozpromowac nasza inicjatywe. Generalnie oglaszam zrzute.

Dodam ze na roll upach maja oprocz tresci znalezc sie loga naszej grupy, grh festung breslau, militarnych i fundacji my wroclawianie.

Ulotki -ta kewstia nie jest opracowana.

b)uwazam ze bezwglednie powinnismy 9 Marca pomoc w rozlozeniu sie stanowisk wystawowych militarnychwroclaw. A jesli wyplynnie taka prosba, lub zapotrzebowanie, takze GRH Festung Breslau. W zwiazku z tym oglaszam w tym temacie, na 9 Marca pelna mobilizacje w celu zrealizowania sojuszniczych zobowiazan.

c)druga kwestia zwiazana z targami, jest obecnosc naszego przedstawiciela, przy wystawionych roll-upach. Wazne zeby ktos kto sobie lubi rozmawiac na ten temat, sobie posiedzial i porozmawial z ludzmi. Od razu mowie, ze moga padac pytania merytoryczne. Ja obawiam sie ze mam akurat 10-11 marzec szkole, i nie bede mogl byc na wydarzeniu. Prosze sie zastanowic, kto na pewno ma mozliwosc tam byc. To bardzo wazne.

P.S.
Dawid lub Marek - ktory z was bardziej odpowiada za strone - skontaktujcie sie z militarnymi, trzeba wrzucic na strone ich logo z odnosnikiem.
« Ostatnia zmiana: Luty 20, 2012, 12:05:13 wysłana przez Wolf »
Połączonych sił działania, zdolne przemóc wszelki trud.

Dawid

• Gość
Odp: Targi W Hali Ludowej 9-10-11 Marzec
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 20, 2012, 15:42:08 »
Ja ze swej strony mogę przeznaczyć na ten cel 50zł .
Powinienem być wolny w tym terminie - tak więc chętnie podzielę się wiedzą merytoryczną na temat wrocławskich bunkrów :)
« Ostatnia zmiana: Luty 20, 2012, 15:45:21 wysłana przez Dawid »

Silverfox

• Gość
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 20, 2012, 15:54:11 »
Przyjaciele z miłą chęcią pomogę graficznie, mogę zaprojektować i Rollup i ulotki :) tylko potrzebuję mieć info co gdzie jak itp ale to z Dawidem chyba załatwię :)

Offline SOVA

• 200 - 300 postów
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 20, 2012, 17:29:14 »
Daje 50zl tylko do kiedy i komu mam przekazac ?

Offline Wolf

• Administrator
  • 300 i więcej postów
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 21, 2012, 10:51:57 »
mysle ze pieniadze powinien zarzad ogolnie zbierac, przekazemy je Skarbnikowi. Ramius projektuje tez te rollupy- wstepna wizje juz mamy gotowa - w sensie tlo i opracowanie graficzne. Trzeba opracowac hasla jakie maja sie tam znalezc - mysle ze  warto abysmy sie nad tym wspolnie zastanowili. Czas na zaprojektowanie materialow promocyjnych i mysle zebranie srodkow do 4 marca. Jak nazbieramy wiecej niz potrzeba na targi, to proponuje od razu nadwyzke (jesli oczywiscie bedzie) odlozyc na cele statutowe.

Bardzo sie ciesze ze pan Prezes znajdzie czas ;)
Połączonych sił działania, zdolne przemóc wszelki trud.

Offline SOVA

• 200 - 300 postów
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 21, 2012, 14:13:01 »
Wiecie co mi przyszlo do glowy,taki glupi pomysl : aby na targi zrobic plansze z fotami fortu nr.6 i pod tym dac skarbonke z napisem "Zbieramy na remont" ;)

Offline Ramius

• Global Moderator
  • 50-100 postów
    • sfotografowane.pl
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 21, 2012, 14:37:19 »
Na podobny pomysł wpadł Wolf tylko że nie ujął w tym pomyśle skarbonki ;] Jednak stwierdził że na budowę takiej makiety mamy za mało czasu.

Offline Jurgen

• 0-25 postów
  • *
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 21, 2012, 15:59:35 »
Można by zrobić ze sztywnego kartonu lub płytek , to nie było by takie strasznie skomplikowane, tylko musiałbym dostać od Wolfa wszystkie wymiary by dobrać jakaś dobrą skalę

Dawid

• Gość
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 21, 2012, 17:10:10 »
Ja bym się osobiście ze zbiórkami na remont od osób trzecich wstrzymał puki co do czasu prawnego załatwienia sprawy odnośnie OC i KRS.
My tam musimy się pokazać że istniejemy jako grupa , jakie mamy cele i zapromować sie w społeczeństwie a nie od razu iść z ręką po datki.
« Ostatnia zmiana: Luty 21, 2012, 17:53:11 wysłana przez Dawid »

Offline Marek

• Administrator
  • 300 i więcej postów
    • PHOTOPOLSKA
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 23, 2012, 18:13:20 »
Całkowicie zgadzam się z Dawidem - zbieranie kasy teraz to będzie przegięcie - i nie widzę tutaj podstawy prawnej

Skarbonka - odpada!

Dawid

• Gość
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 29, 2012, 22:50:15 »
Targi tuż tuż a czasu coraz mniej. Roman ma się jutro skontaktować z drukarnią w sprawie rollupa i ulotek w sumie zleciłem Markowi też żeby jak znajdzie jutro czas podzwonił po jakiś jeszcze drukarniach we Wrocławiu żebyśmy mięli rozeznanie co do cen.

Drodzy członkowie stowarzyszenia fundusze na materiały reklamowe dotyczące WSF na czas targów w Hali Ludowej zbiera Roman gdyby jeszcze ktoś z Was mógł się dołożyć do projektu będzie to bardzo mile widziane ! Nawet najmniejsza kwota się przyda.

Na dzień dzisiejszy Ja, Wolf i Sova zaoferowali wsparcie finansowe.

Roman jakbyś mógł zaprezentuj na łamach forum na co zostaną przeznaczone pieniążki ze zrzutki :)

Offline samtu

• Członek Stowarzyszenia
  • 200 - 300 postów
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 29, 2012, 23:56:18 »
Witam panowie.
Kilka słów wyjaśnienia z mojej strony. Kilka dni temu zostałem najszczęśliwszym ojcem ślicznej córeczki :) Czy jest może jakieś konto które mógłbym podbudować? Niestety nie dysponuje czasem aby podjechać i osobiście przekazać bo jak to się mówi nie mam czasu się ogarnąć nawet. Forum/PW/34228554 gg/...poproszę o jakieś informacje.dzięki

Offline Ramius

• Global Moderator
  • 50-100 postów
    • sfotografowane.pl
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 01, 2012, 21:38:54 »
Witam
Oto roll-up`y które udało mi się stworzyć, właśnie na nie zbieramy pieniążki i na wykonanie ulotek. Roll-up`y są dwa jak widać na załączonym obrazku, mają 190 x 60 cm i będą wystawione na targach w Hali Ludowej. Jeżeli macie jakieś sugestie co do wyglądu tych banerków to jestem otwarty na wszelkie propozycje. Pieniążki jak wcześniej wspomniał Dawid zbieram ja, nawiązuję również kontakt z agencją poligraficzną, która by wykonała dla nas te materiały reklamowe. Enjoy!

Offline SOVA

• 200 - 300 postów
« Odpowiedź #13 dnia: Marzec 02, 2012, 11:17:41 »
Pelen szacun !!! Uwazam ze opcja pierwsza z adresem www. jest lepsza.Pieniazki ma Nasz Prezesiunio.

Offline Ramius

• Global Moderator
  • 50-100 postów
    • sfotografowane.pl
« Odpowiedź #14 dnia: Marzec 02, 2012, 12:58:41 »
Jedna i druga opcja została stworzona z adresem www trzeba tylko przesunac pasek do prawej zeby przeniesc obraz w okienku ;]