Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Fabia

Strony: [1]
1
WSF Forum - Sprawy / Odp: Tutaj się witamy :)
« dnia: Lipca 17, 2012, 20:05:26 »
Witam Wszystkich :)

 Poszukując w Internecie stron na temat fortyfikacji, bardzo chciałam dowiedzieć się  czegoś na temat ochrony wrocławskich fortyfikacji i ocalenia ich od zapomnienia. Na początku tego roku znalazłam TĘ stronę. Bardzo przypadł mi do gustu plan rewitalizacji I.St.- 6  na Polanowicach. Myślę, że jest to bardzo dobre miejsce na siedzibę WSF.
W przyszłości mam w planach ( znaczy się chciałabym) pisać pracę inżynierską na temat rewaloryzacji jednego ze schronów należących do pierścieniach I.R. i I.St.

Pozdrawiam,

2
Wrocławskie Fortyfikacje / Odp: "Cele"
« dnia: Czerwca 29, 2012, 16:18:10 »
Dziękuję za odpowiedź.

3
Wrocławskie Fortyfikacje / Odp: "Cele"
« dnia: Czerwca 29, 2012, 15:52:07 »
Witam,
To mój pierwszy post.
Bardzo podoba mi się idea Waszego Stowarzyszenia mówię to jako rodowita Wrocławianka i zainteresowana fortyfikacjami.

Mam następujące pytanie czy  I.St- 8  jest nadal zajmowany przez WITI ? bo obiło mi się o uszy, że w planach jest jego niebawem opuszczenie...jest to nie sprawdzona informacja...Obiekt ten wydaje mi się ciekawy i tylko czekam, aż będzie tam można wejść i zinwentaryzować go..

Druga sprawa, interesuje mnie też I.St.-9 na Pełczyńskiej..., zdjęcia jakie znalazłam są dość stare 2004-07 i nie wiem czy obiekt jest nadal dostępny w pełni.


Strony: [1]