Autor Wątek: Trzymanie się diety?  (Przeczytany 4046 razy)

Offline mirasilk

  • 0-25 postów
  • *
  • Wiadomości: 5
Trzymanie się diety?
« dnia: Lipca 27, 2022, 22:34:13 »
 Witam wszystkich. Czy cały czas trzymasz się odpowiedniej diety? Odżywianie jest dla mnie ważne, ale ciągle poznaję nowe informacje, które naukowcy publikują w swoich badaniach. Z niecierpliwością czekam na komentarze.

Offline kiranail

  • 0-25 postów
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Trzymanie się diety?
« Odpowiedź #1 dnia: Lipca 28, 2022, 01:12:34 »
Bardzo dziękujemy za obsługę. Niestety, nie da się wyglądać świetnie bez ograniczeń żywieniowych. Lepiej więc zawsze dbać o swoje zdrowie.

Offline ernest

  • 25-50 postów
  • **
  • Wiadomości: 33
Odp: Trzymanie się diety?
« Odpowiedź #2 dnia: Grudnia 30, 2022, 09:32:10 »
No, dieta i ćwiczenia zawsze będą kluczowymi elementami, jeśli chodzi o zdrowy tryb życia. Mnie motywują na przykład problemy ze snem, bo zmiana w sposobie odżywiania bardzo mi przy nich pomogła. Od kilku miesięcy jestem na specjalnej diecie i naprawdę czuć różnicę. Częściej jem warzywa i owoce, a przede wszystkim staram się ograniczać przetworzoną żywność i słodkie przekąski. Czytałem też ostatnio artykuł na https://melatonina.pl/akademia-snu/zaburzenia-snu-u-osob-starszych/dieta-na-zdrowy-sen-czyli-co-jec-zeby-dobrze-spac, opowiada o tym, co należy jeść, aby dobrze spać. Polecam lekturę, świetne źródło informacji dla każdego, kto chce poprawić swoje nawyki żywieniowe, nie tylko w kwestiach związanych z bezsennością.

Offline melisska

  • 0-25 postów
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Trzymanie się diety?
« Odpowiedź #3 dnia: Listopada 13, 2023, 18:00:20 »
Tak - ważna jest  dieta, aby  była odpowiednio zbilansowana i  dopasowana  do  potrzeb danej osoby.  Przykładowo ja zauważyłam, że   całkiem fajne  propozycje  można  znaleźć u  firmy   https://kuchniavikinga.pl/dieta-gaps-leczenie-dieta-zespolu-nieszczelnego-jelita/   -  tam macie     nawet  propozycje  diet , które  sprawdzą się  podczas leczenia  zespołu  nieszczelnego   jelita.