Autor Wątek: Wesele  (Przeczytany 3380 razy)

Offline BEN

  • 0-25 postów
  • *
  • Wiadomości: 6
Wesele
« dnia: Października 21, 2022, 16:01:56 »
Hej,

Podsuniecie jakieś pomysły lub porady odnośnie ogranizacji wesela?

Pozdrawiam

Offline ZuzannaWojt

  • 0-25 postów
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Wesele
« Odpowiedź #1 dnia: Października 28, 2022, 13:47:51 »
Szczerze powiedziawszy to organizacja wesela w dzisiejszych czasach to prawdziwe wyzwanie. Wszystko za sprawą możliwości jakie mamy. Pary stały się bardzo wymagające więc rynek musiał się do tego dostosować. Na przestrzeni ostatnich kilku lat to w zasadzie w zależności od budżetu możemy pozwolić sobie na praktycznie wszystko. Najważniejsze oczywiście jest w tym by znaleźć styl jaki nam najbardziej odpowiada i nie przesadzać z nowościami. Zresztą na większości wesel w jakich miałam przyjemność uczestnicznyć, panowały rozwiązania bardziej klasyczne. Oczywiście w tym wszystkim musimy też pamiętać o sobie. Panna młoda powinna zadbać odpowiednio wcześnie o swoją cerę - https://www.papilot.pl/uroda/twarz-i-cialo/44914/przedslubna-pielegnacja-cery-w-5-krokach-bedziesz-wygladac-olsniewajaco W zasadzie to wiedza jaka przyda się na codzień więc warto się zapoznać z artykułem.

Offline gallip

  • 0-25 postów
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Wesele
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 21, 2022, 09:07:02 »
Wynajmij specjalnego konsultanta ślubnego, a on zrobi wszystko za Ciebie

Offline liha

  • 0-25 postów
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Wesele
« Odpowiedź #3 dnia: Listopada 21, 2022, 09:11:04 »
Samodzielne zorganizowanie wesela to nie lada wyzwanie. Ale możesz zaoszczędzić trochę pieniędzy. Na ślubie mojej siostry w zeszłym roku kupiłem napoje alkoholowe. Mogę wysłać kontakty do sklepów, w których znalazłem normalne towary w dobrych cenach, na przykład hurtownia alkoholi. Na miejscu można go kupić hurtowo na wesele, nie drogo. Cieszyć się.

Lipopcran

  • Gość
Odp: Wesele
« Odpowiedź #4 dnia: Lutego 17, 2023, 22:53:34 »
Szczerze mówiąc, nie lubię oglądać seriali. Zwykle przeciągają się, a potem zajmują dużo czasu. O wiele bardziej lubię czytać lekkie wiadomości. Na przykład na dowolne życiowe tematy https://zycie.news/ciekawostki/48205-z-zycia-wziete-odwolaj-swoich-gosci-nie-bede-bral-udzialu-w-splacie-twojej-pozyczki-na-wesele-powiedzial-pan-mlody , no cóż, czyli w psychologii. Od nich znoszę coś ważnego dla siebie, to mi pomaga w życiu. A ja nie czytam skomplikowanych wiadomości politycznych czy ekonomicznych – one tylko psują nastrój.