Autor Wątek: Mechanik samochodowy  (Przeczytany 3598 razy)

Offline BEN

  • 0-25 postów
  • *
  • Wiadomości: 6
Mechanik samochodowy
« dnia: Maja 26, 2022, 22:01:56 »
Znalezienie dobrego warsztatu samochodowego wcale nie jest takie proste. Szczególnie gdy na pierwszym miejscu stawiamy cenę za usługę, a na drugim miejscu dopiero jakość wykonanej usługi. Są też tacy co wykonują niektóre naprawy we własnym zakresie ale to duża inwestycja czasu i pieniędzy na zakup podstawowych narzędzi. Dlatego warto jest poczytać fora motoryzacyjne by poznać opinie kierowców. Z tego co się orientuję to bardzo dobrymi recenzjami cieszy się sieć Motrio - https://www.motrio.pl/ Wszystko za sprawą profesjonalnego podejścia do napraw, posiadania ogromnego doświadczenia i potrzebnych narzędzi. Ważne jest także wykorzystanie oryginalnych części bo tylko one zapewnią nam spokój na długie lata.

Offline Jolanta

  • 0-25 postów
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Mechanik samochodowy
« Odpowiedź #1 dnia: Maja 27, 2022, 13:27:06 »
Jestem tego samego zdania.

Offline ernest

  • 25-50 postów
  • **
  • Wiadomości: 33
Odp: Mechanik samochodowy
« Odpowiedź #2 dnia: Października 10, 2022, 11:26:18 »
Osobiście bardziej pasuje mi leasing z odpowiednim ubezpieczeniem, wtedy nie muszę marnować czasu na poszukiwanie dobrego mechanika. Na https://mleasing.pl/samochody-osobowe/ formalności w tej sprawie ograniczone są do minimum, ja sam zaufałem opinii ich konsultanta i faktycznie dobrany przez niego pakiet okazał się bardzo korzystny. Ogólnie jestem dobrym kierowcą, a auta z oferty są dogłębnie sprawdzane, więc usterki zdarzają się sporadycznie, jeśli w ogóle, ale wolę jednak mieć jakąś dodatkową ochronę. Nowy, czy poleasingowy, samochód to wciąż tylko maszyna i jak każda inna może się zepsuć w najmniej spodziewanym momencie.

Offline Baron

  • 0-25 postów
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Mechanik samochodowy
« Odpowiedź #3 dnia: Października 21, 2022, 16:14:30 »
W sumie to racja.

Offline ZuzannaWojt

  • 0-25 postów
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Mechanik samochodowy
« Odpowiedź #4 dnia: Października 28, 2022, 13:46:12 »
Zgadzam się z tym.