Autor Wątek: Gotowanie  (Przeczytany 4498 razy)

Offline KamilaFabianska

  • 0-25 postów
  • *
  • Wiadomości: 5
Gotowanie
« dnia: Maja 23, 2022, 16:23:33 »
Macie może jakieś sprawdzone pomysły?

Offline BEN

  • 0-25 postów
  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: Gotowanie
« Odpowiedź #1 dnia: Maja 26, 2022, 21:22:15 »
Znalezienie sobie jakiegoś hobby w życiu jest bardzo ważne. W dzisiejszych czasach mamy praktycznie nieograniczone możliwości, a pomysłów można szukać dosłownie wszędzie. Dla mnie to było zdecydowanie gotowanie czyli umiejętność od jakiej nauki tak bardzo uciekamy. Trzeba w końcu uwierzyć we własne siły bo nikt inny za nas tego nie uczyni. W internecie są wszystkie potrzebne informacje, a także masa przepisów. Świetnie pod tym względem wypada ten serwis - https://uwielbiam.pl/przepis/zupa-mleczna gdzie każdy wypatrzy coś idealnego dla siebie i bliskich. Warto zacząć od prostych przepisów by nabyć odpowiedniej praktyki.

Offline Jolanta

  • 0-25 postów
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Gotowanie
« Odpowiedź #2 dnia: Maja 27, 2022, 13:27:27 »
Gotowanie w domu to najlepiej spędzony czas.

Offline ernest

  • 25-50 postów
  • **
  • Wiadomości: 33
Odp: Gotowanie
« Odpowiedź #3 dnia: Listopada 14, 2022, 14:11:31 »
Gotowanie w domu to najlepiej spędzony czas.
Też tak uważam. Chociaż trochę szkoda, że teraz królują zagraniczne smaki, a nasze rodzime dania w zasadzie poszły w zapomnienie. Mówię tutaj również o restauracjach, bo o ile na mieście bez problemu znajdę sushi bar, czy knajpę w której serwują ramen, tak potraw kuchni polskiej można ze świecą szukać. A przecież tyle jest fajnych inspiracji, na https://www.restaumatic.com/blog/zapomniane-potrawy-inspiracje-dla-lokali-z-kuchnia-polska/ znalazłem ostatnio propozycje, których chętnie bym spróbował w wykonaniu jakiejś porządnej knajpy. W końcu kiedy ostatni raz jedliście bieługę albo leguminę? To są smaki, których każdy powinien spróbować choć raz w swoim życiu.

Offline Ducatti

  • 0-25 postów
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Gotowanie
« Odpowiedź #4 dnia: Lutego 19, 2024, 12:03:14 »
Najlepiej udać się do specjalistycznych sklepów, gdzie pracują naprawdę dobrzy specjaliści. Mogę polecić bardzo dobry sklep, w którym sam kupiłem zlew jednokomorowy stalowy i który był o wiele lepszy niż ten oferowany w sklepie ogólnospożywczym!