Autor Wątek: Kalisz - schron przy torach  (Przeczytany 6554 razy)

Offline Gogo

  • Członek Stowarzyszenia
  • 300 i więcej postów
  • ******
  • Wiadomości: 790
Kalisz - schron przy torach
« dnia: Sierpnia 04, 2014, 12:34:45 »
 Kalisz, a dokładnie rejon między Kaliszem a Nowymi Skalmierzycami. Przy torach po lewej stronie jak się jedzie od Nowych Skalmierzyc, jeszcze przed dużym kompleksem przemysłowym z napisem "Agroma".
 Stoi sobie taki oto dziwny schron kolejowy. Jak widać zdjęcia robione są z pociągu w pełnym biegu i dla tego widać z niego niezbyt wiele, po prostu mało szczegółów z aż nazbyt prozaicznego powodu. Pociąg!









 Pytanie tylko jakiego to jest autorstwa, bo jak widać na zdjęciach mamy do czynienia z obiektem ceglanym. W każdym razie wzdłuż całej kolejowej magistrali do Warszawy z Wrocławia, nic takiego więcej nie zauważyłem.
 Na planie miasta Kalisza w dużym zbliżeniu i przełączeniu na satelitę, niby jest on widoczny ale mam wątpliwości czy to aby na pewno ten obiekt. Jako że punkt odniesienia czyli kompleks przemysłowy znajduje się w za schronem a napis "Agroma" jest widoczny z boku budynku.
 Pamiętając o tym fakcie łatwiej go wyczaić w powrotnej drodze. Ja cyknąłem mu fotkę jadąc w tamta stronę i to tylko dzięki temu że syn mi go pokazał.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 04, 2014, 12:40:28 wysłana przez Gogo »