Wrocław > Zasłyszane...

Skwerek spacerowy

<< < (3/4) > >>

luki:
To?

Wolf:
O, to jest tam tego więcej !

Gogo:
 To co jest na zdjęciu wygląda na potwierdzenie tego co mówił ochroniarz z teatru, aczkolwiek tam w tej chwili jest tak zniwelowane że nic nie widać. Natomiast Wolf mówił o rejonie Hallera 134 a to by wyglądało na pętlę (najlepsza lokalizacja w zasadzie), natomiast na tym zdjęciu nic w tamtym rejonie nie widać. Czyżby faktycznie i tam wyrównano wszystko do gołej gleby?

Wolf:
Poczekaj poczekaj. Ja to mówiłem na podstawie dokumentacji, bo akurat tego obiektu na Hallera 134 nigdy nie widziałem na oczy. Więc, on nie musi wcale być konkretnie pod tym adresem. W dokumentacji nieraz mają duży rozmach w lokalizacji obiektów co do punktu !

Gogo:
 W rejonie od ul. Ojca Beyzyma aż do parku jeżeli chodzi o powtórka przyległe do ul. Hallera nie ma nic.  To samo dotyczy się działki po byłym klubie Pa-Fa-Wag, pusto. Choć tam może być ten dowcip że ten teren się zabudowuje oraz są jeszcze ogródki. Pozostają tylko pojedyncze posesje od Hallera w kierunku przedłużenia parku, ale tam się nie podejmuje buszować.
 Jeżeli brać pod uwagę podany przez ciebie numer. To odpada całkowicie strona nie parzysta. Pozostaje tylko rejon pętli, a tam wyrównane, no może zostały jakieś cztery rury wkopane w ziemie w układzie kwadratu.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej