Off-Topic > Inne

Lekcje języka francuskiego.

(1/1)

danabilson:
Witam wszystkich. Chcę rozpocząć naukę francuskiego od podstaw i chciałabym, abyście podzielili się serwisem, w którym jest dobry wybór wśród nauczycieli. Szukając Waszych rekomendacji w komentarzach.

kiranail:
Od dawna chciałem znaleźć serwis internetowy z dużym wyborem korepetytorów i przedmiotów.  W końcu w dzisiejszym świecie o wiele wygodniej jest studiować online. Jeśli potrzebujesz dobrego korepetycje francuski.   Ta usługa na pewno Ci się spodoba ze względu na szeroki wybór korepetytorów do różnych języków lub innych przedmiotów.

mirasilk:
Wielkie dzięki za podane dane. Od dłuższego czasu potrzebowałem rozpocząć naukę nieznanego mi dialektu. Co więcej, doszedłem do wniosku, że bez przewodnika nie osiągnę idealnego rezultatu. Co więcej, nauka w sieci była o wiele mniej kosztowna.

MalcoPalco:
Minęło wiele lat odkąd mój przyjaciel i ja założyliśmy naszą firmę reklamową. Pewnie nie mieliśmy nawet nadziei na przejście na kolejny poziom z zagranicznymi partnerami, a ponieważ nie mówimy wystarczająco dobrze po niemiecku, poradzono nam, żebyśmy skontaktowali się z tłumaczem, firmą, która zawodowo zajmuje się tłumaczeniami wszystkich poziomów i tłumacz kampanię reklamową.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej